O salónu

Jsem Markéta Lisická. Majitelka salónu Lisien, autorka knihy Zpověď nespoutané ženy, zakladatelka Lisienky a jejích Nespoutaných produktů.

Dělám toho hodně. Ale stále stále jsem v harmonii – dávám i přijímám, pečuji a nechávám se opečovávat, jsem v práci i s rodinou, …

Péče o krásu je pro mě radost

Svou práci dělám už od svých šestnácti let. A miluji to! Miluji pečovat o vnitřní i vnější krásu člověka. Miluji, když můžu otevírat srdce a dávat jiný úhel pohledu. A úplně největší radost mám z toho, když mí klienti září i doma.

Probouzím vnitřní spokojenost

Můj život je o harmonii. A to předávám i svým klientům. Naslouchám, dávám jiné úhly pohledu a pomáhám se povznést nad běžné starosti. Každého učím pečovat o své zdraví, o své nitro i zevnějšek, ale i o rodinu. Probouzím tak vnitřní spokojenost – aby ses cítil/a skvěle nejen na kadeřnickém křesle, ale hlavně doma.

Neustále se vzdělávám

Chci, aby Tvůj zážitek ze Salonu Lisien byl pokaždé úplně top. Aby ses cítil/a jako po návštěvě toho nejlepšího místa na zemi. A proto se neustále vzdělávám a osvojuji si nové přístupy k péči o zevnějšek i nitro.

marketa lisicka salon lisien
Toto jsou naše hodnoty
DÁVÁME CHUŤ DO ŽIVOTA

Ať k nám přijdeš kdykoli, obdaříme Tě upřímným úsměvem, nadhledem a chutí do života. Zastav se k nám nejen pro krásný účes nebo masáž, ale zastav se i pro povzbuzení a jiný úhel pohledu, který Ti dá chuť si to zase všechno pořádně užívat.

NASLOUCHÁME

Než Ti dopřejeme pravý zážitek Salonu Lisien, budeme se zajímat „proč“. Nedostaneš tak nic unáhleného. Vše, co Ti dopřejem, bude mít smysl a bude Ti dlouhodobě kouzlit úsměv na rtech.

VÁŽÍME SI PŘÍRODY

Za ty roky praxe už jsme si vyzkoušeli leccos. Ale k přírodním přípravkům se vracíme nejraději. Jsou šetrné pro pokožku, vlasy i přírodu. Našimi favority s vynikajícími výsledky tak jsou CND Shellac, Kevin.Murphy, Dr. Nona, …

VŠE ZKOUŠÍME A TESTUJEME

Každý nový produkt, službu i zákrok nejprve zkoušíme na sobě. Sledujeme účinky a výsledky porovnáváme. V Salonu Lisien tak nakonec nabízíme jen to, co je opravdu TOP a co sami máme nejraději.