Masáže a regenerační péče o celé tělo

Nechej se hýčkat. Dopřej si pravý požitek z doteků.
Odpočiň si a nabij se novou energií.

Vyber si ten pravý požitek

Masáže, které probíhají v našem salonu lze hradit ze zdravotního pojištění. Ověř si u své pojišťovny, na co máš nárok a užij si zasloužený relax.

Klikni na masáž pro více informací:

Pevná, zářivá a viditelně mladší. Taková bude Tvá pleť po masáži baňkováním.

Baňkování stimuluje krevní a lymfatický oběh. Tím posiluje samoléčící síly organismu a pomáhá Ti viditelně omládnout. Pravidelné baňkování Tě zbaví vrásek, akné, tmavých kruhů
pod očima, zpevní povadlé obličejové svaly, zmenší tukové zásoby na bradě, sjednotí barvu pleti, zvětší rty a zlepší jejich barvu.

Dle přání baňkujeme obličej, krk, ramena, dekolt nebo jen dílčí části podle toho, jaký účinek od baňkování očekáváš. Podívej se na video a navnímej si průběh celé masáže.

Našim klientům a klientkám poskytujeme odborné poradenství a konzultace této techniky zcela zdarma.

Dopřej si pevnou zdravou pleť a emocionální uvolnění. Tato masáž je úžasný lifting a uvolňující relaxace v jednom.

Profesionální masérka Ti dopřeje masáž obličeje, šíje, trapézů, dekoltu a paží. Zaměří se přitom na svalový, nervový, oběhový a lymfatický systém obličeje.

Španělská masáž zvyšuje tonus tkání obličeje a dekoltu, uvolňuje svalovou únavu. Je prevencí vzniku vrásek, opravuje kontury a odstraňuje otok tkání na obličeji. Jako neurosedativní technika také uvolňuje emocionální napětí.

Dopřej si hebkou pokožku s přírodní péčí značky Dr. Nona.

Nejprve zažiješ uvolnění u jemné masáže. Následně, s ozdravujícím peelingem, dodáme tělu výživu a osvěžení. A bahenní zábal na závěr Tě zahřeje, uvolní i příjemně zregeneruje.

Řasy mají blahodárný vliv na celé lidské tělo. Uvolňují, detoxikují a odvádějí z organismu přebytečnou vodu. Zbav se celulitidy a užívej si pevnost a pružnost vlastní pokožky.

Antistresová a uvolňující. Pohladí unavenou mysl a dopřeje Ti zažít skutečný odpočinek od každodenního shonu. Uleví od bolestí hlavy a ztuhlosti šíje, krku i ramen. Zbaví Tě stresu, nervozity i pocitu vyčerpanosti a navodí skutečnou duševní svěžest.

Dopřávej si tuto láskyplnou relaxační masáž pravidelně. Její magický efekt pocítíš na vlasech, které budou silnější a hustější.

Můžeš si vybírat, zdali chceš vlasy při masáži ošetřit olejem (následně umýváme), ampulkami nebo sprejem na podporu růstu vlasů.

K poskytování masáže máme certifikaci, která byla zakončena zkouškou.
Masáž poskytuje buď přímo Markéta Lisická nebo Kateřina Krištof Foltová, DiS. (diagnostik a praktik TČM, 14 let praxe v rehabilitaci).

Lymfatickou reflexní masáží stimulujeme reflexní zóny lymfatického systému, díky čemuž tělo spustí ozdravné procesy.

V čem pomáhá

– posílení imunity

– odstranění otoků a celulitidy

– odstranění škodlivin z těla – detoxikace

– zlepšení zdravotního stavu, prevence onemocnění (dýchací cesty, zažívání, vylučování, pohybový systém)

– blahodárně působí na psychiku skrze uvolnění tělesného „odpadu“

– vhodné při hormonální disharmonii (pomáhá při klimakterickém diskomfortu, pomáhá upravovat ženský cyklus)

– nápomocná při snižování tělesné hmotnosti

– celkové ozdravení organismu po prodělaných akutních a chronických onemocněních

Svíce jsou prosyceny pozitivní energií, proto působí na celé tělo blahodárnou silou. Vytahují z těla záněty, strachy i bolesti. Pročistí lymfu a detoxikují. Spustí v Tvém těle proces samouzdravování.

Používáme harmonizované svíce Tádé se včelím voskem. Svíčky Tádé obsahují kurkumu, takže jejich účinky jsou silně protizánětlivé. Pomáhají uvolňovat energetické bloky v těle,
spouští samoléčebné ozdravující procesy a zesilují proud pozitivní energie, takže se po jejich aplikaci budeš cítit zregenerovaně a odpočatě.

K dispozici máme svíčky tělové, ušní a čakrové.

Díky intuitivní masáži dostaneš přesně to, co Tvé tělo právě potřebuje. Masér se na Tebe nacítí, navnímá Tvé potřeby a namasíruje Tvé tělo přesně tak, abys pocítil/a úlevu a
odcházel/a z našeho salonu s radostí a úžasnou energií.

Pomáhá při řešení bolestivých stavů a dysbalancí šlacho-svalového a kloubního aparátu.

Kateřina Krištof Foltová, DiS. (diagnostik a praktik TČM, 14 let praxe v rehabilitaci) Ti pomůže vyřešit bolest zad, kloubů, otoky, sportovní poranění, výrony, vadné držení těla, haluxy, zácpu, aj.)

Tradiční čínská medicína (TČM) Ti pomůže najít harmonii a mít zdravé tělo i ducha. Dokáže skrze akupunkturu také pomáhat s hubnutím. Terapeutkou TČM je Kateřina Krištof Foltová, DiS.

Diagnostika

– z pulzu, jazyka, měření meridiánů dle Akebaneho testu –
test vyhodnotí stagnace na energetických drahách
příslušných vnitřních orgánů (60 minut)

Poradenství

– na základě diagnostiky doporučím nejvhodnější přístup

TČM

Metody a přístupy TČM (režimová opatření, strava, tradiční čínské bylinné směsi, metody uvolňující tok energie v meridiánech – akupunktura)

Ženská bylinná nápařka je účinná metoda, která za použití bylin pomáhá ozdravit ženské lůno. Výborně se hodí pro snazší otěhotnění, krásnější porod, rychlejší hojení ran, zvýšení sexuálního libida, příjemnější prožitek z přechodu, ale i jako prevence běžných vaginálních potíží.

Při pravidelném napařování se můžeš těšit z těchto výhod: relaxace a uvolnění svalového napětí, kvalitnější spánek, zvýšené libido a sexuální citlivost, emoční rovnováha, lepší cirkulace krve, podpora odvodňování a vylučování škodlivých látek, zvlhčení vagíny (zvláště u žen po přechodu), čištění dělohy, zlepšení stavu pokožky, změkčení jizev na rodidlech, rychlejší hojení ran, snížení příznaků PMS, vymizení pobolívání podbřišku a křečí před a během menstruace, podpora samočistící funkce pochvy, upravení menstruačního cyklu, zpevnění pánevního dna, podpora plodnosti, uvolnění porodních cest, revitalizace dělohy po těhotenství a porodu, pocit prohřátí a svěžesti.

Využívá španělské techniky pana Enriké Kastells Garcia a trvá 60-90 minut. Masáž je vhodná pro ženy i muže (např. pro sportovce zatížené na horní polovinu těla). Pomáhá mj. rozpouštět emoční blokády v úrovni hrudníku, tj. v úrovni srdeční čakry.

Masáž ošetřuje prsní žlázy (u žen), oblast šíje, ramen, paží, hrudníku a žeber. Zlepšuje prokrvení a tok lymfy a tím pomáhá regenerovat prsní tkáň a její pevnost.
Je velice vhodná v období kojení – může zabránit nepříjemnému zánětu prsní žlázy. Je výborná i během těhotenství (krom 1. trimestru), kdy připraví prsní žlázu na následující kojení.

Galerie