O salónu Lisien

Pracujeme se speciálními, přírodními přípravky 

Milujeme přírodu, matku zemi a naše zdraví. Proto si důkladně vybíráme značky a produkty, se kterými o vás v našem salónu pečujeme.

Jsme jediný salón ve Frýdku-Místku certifikovaný Kevin.Murphy
Jako jediní ve Frýdku-Místku máme také certifikát na CND shellac

Jsme tým autentických osobností. Pracujeme na sobě, rozvíjíme se a realizujeme své sny. A to předáváme i vám.

Vnímáme vás a nasloucháme vašim přáním i potřebám. Slyšíme, co nám říkáte, vidíme, co potřebujete. A přesně to vám také dáváme. V době, kdy potřebujete zklidnit bouřlivou mysl necháváme vás zažívat klid a pohlazení. Při únavě vás necháváme se nabít inspirativní energií.

Přijďte si užít božskou péči o své tělo, mysl i duši. Možná konečně uslyšíte to, co jste slyšet potřebovali. Anebo se jen uzemníte a i přes vír událostí se vrátíte sami k sobě. Abyste zase mohli růst i kvést. A aby skrze vás rostli a kvetli i vaši nejbližší.

Dopřávejte si božskou péči. Zasloužíte si ji. Ano, vy!

Těšíme se na vás ve Frýdku - Místku.

Tým Salónu Lisien

 

 

O Markétě Lisické

Jsem energická rebelka, mám ráda život a vybočování z řady.

Šokuji svým jedinečným způsobem a jsem na světě proto, abych inspirovala a svou péčí dělala svět lepším. Jsem velice autentická a akceschopná.

Ráda poznávám nové lidi, otevírám jejich bolavá srdce a probouzím jejich jedinečnost. Dělají mi radost spokojení a usměvaví lidé, které baví život a tvoří s láskou.

Ráda se seberealizuji a vyjadřuji co cítím a prožívám. Jdu do všeho po hlavě, jsem průbojná a nechávám se překvapit. Když to tak cítím, ráda dělám změny. S radostí žiji svůj život. Řídím se srdcem a přijímám vše co mi přichází.

S láskou, péčí a inspirací

Vaše Markéta Lisická

 
 
 
 
Partnerský web a projekt Nespoutaná žena